jak zrobic strone internetowa w notatniku html

jak zrobic strone internetowa w notatniku html Zawsze specyficzne. Ludzie chcą i potrzebują konkretów, a nie ogólnego zestawienia „ogólnie rzecz biorąc, robisz dobrze”, który jest w zasadzie bez znaczenia.

4. Zawsze być konstruktywna. Twoja rola jest trener, mentor nauczyć osobę prowadząc on lub ona rozwiązań dla obszarów słabości. Pozytywnym krytykę, która skupia się na „co może być lepsze” niż „co jest nie tak”, jest o wiele bardziej skuteczny i zachęca osoby do poszukiwania rozwiązań mających na celu poprawę.

5. Zawsze prowadzić swoją recenzję spotkanie w odpowiednim otoczeniu. Konstruktywna krytyka powinna być podana w prywatnych (np idealnych ustawień może być w biurze lub w jakimś neutralnym terytorium, gdzie jesteś w spokoju). Telefony powinny być bez przerwy, telefony komórkowe i pagery musi być wyłączony.

6. Zapewnić odpowiednią ilość czasu dla osoby poddawane przeglądowi, aby udostępnić swoje uwagi na temat rzetelności informacji zwrotnych oraz udzielania wyjaśnień.

7. Zawsze prowadzenia aktywnego słuchania i słuchu, aby zapewnić zrozumienie tego, co zostało powiedziane przez osoby, z którą rozmawiasz z i udostępniania informacji zwrotnej.

jak zrobic strone internetowa w notatniku html

8. Zawsze skupić się na pozytywnych. Unikać dowcipy lub uwagi osobiste i pamiętaj, aby skoncentrować się na działania lub zachowania, a nie osoby. Nigdy nie umniejsza pozytywną opinię kwalifikując go z ujemnym oświadczenia ( „Byłem bardzo zadowolony z raportu na pokładzie, ale ……..).

9. Zdecyduj, jakie konkretne działania muszą być wykonywane w wyniku sesji informacji zwrotnej i udokumentować plan działania, aby wykonać zadania.

10. Działania podjęte z osobą, którą dał zwrotnych w celu zapewnienia działania podejmowane na niezbędnych zadań.

Twój trener biznesu strategicznego myślenia zachęca do korzystania z myślenia strategicznego we wszystkich ocenach efektywności i przeglądów, które robisz i postępuj zgodnie z powyższą porady kiedy można spotkać się z kimś w celu zapewnienia informacji o wydajności lub jakąkolwiek inną informację.
Wpis zawdzięczamy fizjosport.krakow.pl