jak zrobic strone internetowa na informatyke

jak zrobic strone internetowa na informatyke

Efektem końcowym będzie potencjalnie możliwe, że o wiele lepszy produkt niż to, co poszczególne działy będą pochodzić z pracy w izolacji.

Wracając do funkcji rachunkowości / finansów, widzimy korporacyjnej sieci społecznej mającej potencjał, otrzymując ‚liczników Bean „okazję, by wykorzystać wszystkie inne członków organizacji pomysłów na ostrożnych (ale bezbolesny) środków kontroli kosztów i maksymalizacja przychodów. Istnieje wiele organizacji, w których znajdowały się dużo żalu, przed pojawieniem się systemów, poprzez które aktorzy dział finansów może bezpośrednio oddziaływać z ludźmi z innych działów. Ta niechęć wykorzystywane do wynikają z faktu, że ludzie w innych sekcjach czułby, że „liczniki ziarniste”, wykorzystujące Tier ‚wiedzy’ zostały podejmowania decyzji, że bezpośredni wpływ na nich bez szukania ich wkład. I często, uznano, że bolesne decyzje dokonane nawet nie spowodowało znaczących oszczędności lub budzi przychodów. Uczucie było z większym wysiłku konsultacyjnego (obecnie możliwe dzięki przedsiębiorstw social networking), bardziej efektywne jeszcze mniej bolesne decyzje dotyczące zarządzania finansowe mogą być wykonane.

jak zrobic strone internetowa na informatyke

Przechodząc do funkcji administracyjnych, widzimy korporacyjnej sieci społecznych mających potencjał, aby zapewnić, że bezpośredni (niezapośredniczone) Związek między pracowników szeregowych i ich menedżerów (w tym kadry kierowniczej). To jest link, który był zawsze brakuje, a które często hodowane wiele nieporozumień i niechęci.

jak zrobic strone internetowa na informatyke

I wreszcie, poruszając się na marketingu, widzimy korporacyjnej sieci społecznych mających potencjał , aby pomóc marketingu stworzyć „szumu” wokół swoich produktów, a jednocześnie coraz niezapośredniczone opinie kupujących, które pomogą im „poprawić swoją grę,” biorąc w ten sposób ich organizacji do wyższych poziomów powodzenie.

Wpis zawdzięczamy