jak zarobic na projektowaniu stron internetowych

jak zarobic na projektowaniu stron internetowych

Czy podróże w czasie są możliwe? Problem z podróży w czasie jest „paradoksem Travel Time”, który wygląda mniej więcej tak. Załóżmy, że osoba przemieszcza się w czasie przed porodem oraz łamie ogniwo w łańcuchu czasu, który doprowadził do narodzin podróżnego. Problem ten został powszechnie badane zadając pytanie: „Co zrobić, jeśli zabił swoją babcię, zanim narodził? (Dlaczego paradoks podróży w czasie nie jest wyrażona w zabijając własną matkę, nie jestem pewien, ale to nie jest). Jeśli zabijesz swoją babcię, wtedy nie byłoby urodzić. Jeśli nie urodziłeś, to nie może podróżować w przeszłość, w którym to przypadku nie zabije swoją babcię. Jeśli nie cofnąć się w czasie, aby zabić swoją babcię, byś się urodzić powodując znów podróżować w przeszłość, aby zabić swoją babcię … ze mną do tej pory?

Prawa fizyki wydają się dopuszczają możliwość podróży w czasie nastąpić. Wielu fizyków uważa, że ??nie będzie musiał być jakiś rodzaj przymusu, która stałaby podróże w czasie są niemożliwe.

jak zarobic na projektowaniu stron internetowych

Albert Einstein uważał, że podróż w czasie była bardzo wyraźna możliwość. Jego pomysł był taki, że teoretycznie, tym bardziej zbliżamy się do jazdy z prędkością światła (186.000 mil na sekundę), tym więcej czasu wydaje się spowalniać dla nas w stosunku do kogoś, kto nie był ruchomy. Nazwał spowolnienie czasu z powodu ruchu dylatacji czasu.

jak zarobic na projektowaniu stron internetowych

Einstein wymyślił przykład, aby pokazać efekty dylatacji czasu, który nazwał „paradoks bliźniąt”. Paradoks zasadniczo stwierdza, że ??istnieją dwa bliźniaki. Jedno podwójne podróżuje do odległej lokalizacji z prędkością światła, natomiast drugi bliźniak pozostaje na ziemi. Dla bliźniaka, który podróżował, czas zwolnił, a czas przebywał na stałym poziomie przez bliźniaka, który pozostał na ziemi. Po powrocie bliźniacy nie byli w tym samym wieku. Podwójny paradoksem i dylatacja czasu faktycznie popiera teorii podróży w czasie w przyszłość.

Wpis zawdzięczamy hak holowniczy