jak zalozyc strone internetowa swojej firmy

jak zalozyc strone internetowa swojej firmy

Jakie są moje paliwa Wybory Technologia (część 1)

W ciągu ostatnich dwóch lat, dramatyczny wzrost cen gazu ziemnego i ropy naftowej miało wyniszczający wpływ na dolnej linii każdej istotnej użytkownikiem energii, która zależy od tych paliw. Wielu klientów przemysłowych i użyteczności nieregulowanych skontaktowały ESI wykonać wstępne inżynierskie i studia wykonalności w celu zbadania kosztów i korzyści z przejścia na paliwo stałe. Powody są oczywiste. W zależności od lokalizacji, firmy prognozowanie ich cen gazu ziemnego dostarczanego w przyszłości na $ 9.00 do 12.00 $ za MMBTU. Z drugiej strony, węgiel, drewno odpadowe mogą być dostarczane między $ 2,00 3,50 $ za MMBTU. Jeśli niskie ciśnienie pary wodnej nasyconej obciążenia wynosi około 150000 godz, masz zamiar użyć około 1,5 miliona mmbtus rocznie co oznacza, że ??roczne oszczędności kosztów operacyjnych będzie wynosić od 8 $ – 15 milionów dolarów rocznie.

Pierwsze pytanie otrzymujemy jest generalnie taka sama. Jakie rodzaje paliw dostępne są ekonomicznie i jaki rodzaj kotła należy umieścić w ich spalić? Można by pomyśleć, że odpowiedź na to pytanie byłaby łatwo proste i łatwo zdefiniować, odpowiadając na następujące pytania:

Jaki jest dostarczany koszt najtańszego paliwa?

Jaka technologia jest w stanie najlepiej spalić tego paliwa?

Niestety, analiza jest znacznie bardziej skomplikowana ze względu na wiele czynników, z których każdy może mieć dramatyczny wpływ na wyniki. Czynniki te obejmują, ale nie są ograniczone do następujących:

jak zalozyc strone internetowa swojej firmy

Ile nieruchomości jest dostępna dla nowego stałego zakładu opalanego paliwem?

Jak dostarczone paliwo, ciężarówkami lub koleją?

Są kontrakty długoterminowe dostępne do preferowanego paliwa w atrakcyjnych cenach?

Ile dni przechowywania paliwa na miejscu są wymagane?

Czy proponowane miejsce non-osiągania obszar istniejącej kryteria substancji zanieczyszczającej?

Wpis zawdzięczamy