jak zalozyc strone internetowa klubu pilkarskiego

jak zalozyc strone internetowa klubu pilkarskiego

Co to jest, że klauzula koasekuracyjnąej na moja polisa

Koasekuracyjnąej jest klauzula nakłada na większości komercyjnych polis ubezpieczeniowych nieruchomości, które wymaga, aby zabezpieczyć swoją nieruchomość do pewnego limitu ubezpieczenia (zwykle 80% -90%, a czasami 100%). Oznacza to, że jeśli nie uda się ubezpieczyć swoją nieruchomość do pełnej wartości, stałeś się „współubezpieczycielem” na nieruchomości w przypadku roszczenia można patrzeć na kary.osiedle konstancja

Teraz rozumiemy, że jeśli pod ubezpieczyć naszej własności, w przypadku całkowitej utraty, jesteśmy krótki różnica. Przyjąć, że samo pojęcie stosuje się go do mniejszych strat:

jak zalozyc strone internetowa klubu pilkarskiego

Przykład: Rzeczywista budynku Wartość $ 500,000Building Ubezpieczonego do $ 300,000Co-Ubezpieczenia Klauzula 90% Utrata Ogień $ 60.000

W tym przykładzie polisa ubezpieczeniowa twierdzi, że musi być ubezpieczone do 90% wartości nieruchomości (budynku) ($ 500.000 x 90% = $ 450000). Trzeba tylko budynek ubezpieczenia za 300.000 $ pozostawiając cię pod ubezpieczonych o 33 1/2%.

Masz stratę pożarną o łącznej wartości $ 60.000. Ponieważ nie zostały w pełni ubezpieczony, firma ubezpieczeniowa będzie zmniejszyć kwotę zapłaconą na straty w takim samym stosunku, które są niedostatecznie ubezpieczone. W tym wypadku, ubezpieczyciel będzie zmniejszenie płatności o 33 1/2%, a zapłacić 40000 $. Jako „współubezpieczycielem” jesteś odpowiedzialny za pozostałe 20,000 $.

jak zalozyc strone internetowa klubu pilkarskiego

Dlatego zawsze należy pamiętać o klauzuli koasekuracyjnąej na swojej polityki. Moja sugestia jest taka, że ??płacisz, aby ekspertyzy wykonane na nieruchomości, co kilka lat i poprosić brokera, aby przejść do „podaną ilością koasekuracyjnąej”. Większość ubezpieczycieli przeniesie Cię do tego podaną ilością koasekurację w zamian za egzemplarz oceny i podpisane oświadczenie o wartościach. To wiąże się z partnerem zgadzają się, że nie będzie kary za under-ubezpieczenia od strat częściowych no jak to udowadnia im, że zrobili wszystko, aby upewnić się, Twoje wartości są wystarczające.

Najważniejsze jest, aby pamiętać, że spoczywa na was, aby upewnić się, że wartości są wystarczające. Nawet jeśli miał z pomocy brokera lub innego źródła zewnętrznego w określaniu wartości nieruchomości, w przypadku pokrycia straty, ubezpieczyciele są naprawdę dopiero biorąc na słowo na koniec dnia. To nic nie znaczy dla nich, jeśli niedostatecznie ubezpieczyć swoją nieruchomość, to dlaczego mają tę klauzulę, aby je chronić. Kto chroniąc cię?

Gabe Lanteigne jest lokal użytkowy broker ubezpieczeniowy ofiarą pracy w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. On może być osiągnięte w gabe.lanteigne@hubinternational.com

Wpis zawdzięczamy