jak zrobic strone internetowa bez znajomosci html

jak zrobic strone internetowa bez znajomosci html połączenie do strony mogą być także wspólnie z aplikacji na Facebooku Platformy. „

Oficjalna Facebook oświadczenie o ich przycisku jest racjonalne, jak oczekiwano. Wynos że Sympatia coś jest rodzajem pozytywnego sprzężenia zwrotnego za rzeczy na których Ci zależy. Kliknięcie jak przycisk pokazuje, http://pirox.pl że lubisz post bez komentowania go. Bardzo ważny jest punkt, który pojawia się jak nie tylko na własnym harmonogramem oraz w kanał wiadomości, ale także wspólnie z aplikacjami firm trzecich. Podobnego nie ogranicza się do swojej własnej społeczności Facebook i mogą podróżować dość długą drogę. Dlatego nie należy lekceważyć wpływu szybkiego podobne.

jak zrobic strone internetowa bez znajomosci html

Kiedy klikniesz przycisk Facebook Like?

Istnieją różne motywy klikając mały przycisk na myszy lub touchpada. Ponieważ język Facebook zmienił formę „Zostań fanem” na „Lubię to!”, To może po prostu oznaczać, że chcesz śledzić markę lub stronę, aby uzyskać najnowsze aktualizacje. Strony często dają rabaty lub dalsze spostrzeżenia po lubiła swoją stronę. Może naprawdę jesteś fanem tej organizacji, może to hop do ich przestrzegania lub działanie jest oparte wyłącznie na dać wynos przez stronę chcesz. Kliknięcie przycisku Podoba dla marki jest formą autoekspresji lub potwierdzenie publicznym – po prostu kwestia interpretacji indywidualnej.

jak zrobic strone internetowa bez znajomosci html

Z dala od stron, a Podoba może oznaczać, że popiera status, oświadczenie, zdjęcie lub komentarz. To nie musi oznaczać, że rzeczywiście jak pisał treści, ale zgadzam się z nim. Zasadniczo, jest to szybki i przypadkowy sposób, aby wyrazić zgodę i pokazać swoją sympatię. Na przykład, sympatia status „Twój przyjaciel poszedł od bycia w relacji do bycia singlem” wyraża pewnie twoja sprawa, a nie lubić podzielone (przynajmniej w większości przypadków).

Badanie z ExactTarget ujawnia ciekawe wnioski o sens w Facebooku lubią użytkowników.
Wpis zawdzięczamy