jak zalozyc strone internetowa za darmo forum

jak zalozyc strone internetowa za darmo forum

Doskonała gra, Niedoskonałość żyje Albert A. Bell, Jr.- Book Review

Doskonała gra, Imperfect Mieszka: Pamiętnik Obchody 50. rocznicy idealna gra Don Larsena

Albert A. Bell, Jr .

jak zalozyc strone internetowa za darmo forum

Ingalls Publishing Group, Inc (2006)

ISBN 1932158413

Oceniony przez Beverly Pechin dla czytnika widoki (8/06)

jak zalozyc strone internetowa za darmo forum

Kiedy myślisz sportów amerykańskich, to automatycznie myśleć baseball. Aż częścią amerykańskiej historii jako wojny domowej, Deklaracji Niepodległości lub Boston Tea Party, baseball zawsze będzie znany jako Ameryki ostatnim czasie. Przez wieki Amerykanie kochać i następnie ten odwieczny sportu. Nawet entuzjaści nie-sportowe mogą powiedzieć, kto był Babe Ruth lub Mickey Mantle. Chociaż nie każdy może dać werbalne rekordy i historię, większość można powiedzieć pamiętne nazwy związane z tym ulubionej gry, która stała się znana jako Ameryki ulubionych.

Pięćdziesiąt lat temu inny kawałek historii rozgrywa się przed generacji, który został przeżywa więcej niż większość innych kiedykolwiek doświadczyłem. 1950 przyniósł telewizji, rock and roll i zimnej wojny do historii, ale także tych pamiętnych momentów było Historia dzieje się w trakcie tworzenia, jak miliony oglądał dalej. Don Larsen zrobił coś, czego nikt przed nim miał jeden i nikt od tej pory zrealizowane. On rozbił doskonałe gry podczas 1956 World Series.

To piękne wspomnienia z momentu dokonane w historii jest napisane jak żaden inny pamiętnika, jaki kiedykolwiek widziałem. W przeciwieństwie do większości ludzi, autor Albert Bell zdecydował się podejść do tego pamiętne wydarzenie nie tylko opowiadający o doskonałej grze, ale historię życia wokół niego. Szczegóły dotyczące tego, gdzie był, kiedy to się stało. Szczegółowe informacje o tym, co się dzieje wokół niego. Doskonała gra z oczu dziecko dorastające w wieku, który był daleki od doskonałości, ale uważane za jedne z najlepszych czasów.
Wpis zawdzięczamy