jak zrobic strone internetowa klubu pilkarskiego

jak zrobic strone internetowa klubu pilkarskiego

Czy Facebook dobre dla ludzi

Jak używać Facebook w taki sposób, że jest to pozytywny? Jak można uniknąć negatywnych aspektów tego w szczególności, jeśli chodzi o wydajność i pomaga firmie osiągnąć sukces?

Byłem na kolacji z rodziną nie tak dawno temu. Podczas gdy byliśmy przy stole, moja żona i ja właśnie rozpoczęła dyskusję na temat konieczności Facebooku. Opowiadałem jej o niektórych rzeczach, które moja firma zaczyna robić się z Facebookiem i była rodzajem pokazując swoją opinię o tym, co myślała o Facebook i niektóre głupie rzeczy, które idą dalej. Wspomniałem o statystykę, że widziałem ostatnio, że w Wielkiej Brytanii, Facebook jest zlokalizowana w 20% spraw rozwodowych.

jak zrobic strone internetowa klubu pilkarskiego

Tak, byliśmy na tę dyskusję w tę iz powrotem. Mój mały chłopiec został zwracając uwagę na to. Nie sądziłem, że był zwracając uwagę na jego rzecz; Myślałem, że po prostu jeść. Out of the blue zapytał: „Tato jest Facebook dobre dla ludzi?”

Właśnie rodzaj nadstaw mu i byłem zaskoczony. Myślę, że trener mnie wyrzucił, a ja nie chcę odpowiadać na to pytanie. Więc zadałem pytanie. I namalował obraz dla niego pierwsza. Powiedziałem: „Stratton, niektórzy ludzie uważają, Facebook, aby być naprawdę pomocne. Można przejść na Facebook i można zobaczyć swoje ciotki, swoich wujów i kuzynów. Można zobaczyć mamę i tatę. To sposób dla nas, aby dzielić rzeczy nawzajem i dzielić się ze sobą filmy i zdjęcia. jest to sposób dla nas, aby uzyskać połączenie. „

jak zrobic strone internetowa klubu pilkarskiego

„Ale niektórzy ludzie spędzają cały swój dzień na Facebooku. Oni nie robić niczego innego, ale trochę głupie wysyłać notatki do siebie, że nie mają żadnego znaczenia. Grają w gry przez cały dzień. Nie uzyskać wszelkie prace ponieważ są one ciągle tam iz powrotem. i nie skupiają się. ” Wie o ostrości, uczyliśmy mu dużo o tym. „. Co sądzisz Stratton, Facebook jest dobre dla ludzi?”

On niby myślał o tym długo. On niby scrunched twarz i brane pod uwagę. Potem spojrzał na mnie i dał mi kciuki w górę, ale ze znakiem zapytania na twarzy. I powiedział: „Myślę, że masz rację. Myślę, że to może być dobre dla ludzi. Ale to naprawdę zależy od tego, jak go używać.”

Facebook może być potężnym narzędziem. Może adiutant w związku, który jest to, co określono jako jeden z sześciu bezcenne czynników. To naprawdę może pomóc połączyć się z innymi zarówno osobistego i zawodowego

Wpis zawdzięczamy