jak zalozyc strone internetowa html krok po kroku

jak zalozyc strone internetowa html krok po kroku

Co stoi na

Znasz wzór – chcesz coś zrobić, coś osiągnąć, należy przesunąć do przodu w swoim życiu i za każdym razem, gdy myślę o tym mały głos w twojej głowie mówi „nie mogę”.

Jesteś umieszczając przeszkodę na drodze (czasem nazywa się samoistnie przekonania). To może być sprawa osobista – „nie mogę się zmieścić”. Być może jest to oszczędny znaczenia – „Nie mogę śpiewać.” A może to zrobić ze swoim biznesie – „Nie mogę zimno wezwanie.”

jak zalozyc strone internetowa html krok po kroku

Podczas coachingu, a klient mówi, że nie może zrobić coś, będę pytać „co zatrzymuje cię?” Cóż, można zacząć doświadczyć mocy coachingu gdy wpadniesz w tej strukturze, zadając sobie pytanie „co mnie powstrzymuje?”

Aby zatrzymać się trzeba być wprowadzenie czegoś na swój własny sposób. Jestem pewny, na przykład, że każdy może śpiewać – tak, co powstrzymuje nas, którzy mówią, że jesteśmy głuchy dźwięk? Może to lata powiedziano w szkole „po prostu nie jesteś musical”, po tym jak ty nie wziął do rejestratora naturalnie w wieku 5 lat.

jak zalozyc strone internetowa html krok po kroku

Może się okazać, że po prostu odzwierciedla na to pytanie odpowiedzi stają się widoczne. Albo może się okazać, że NLP Life Coach jest najlepszą osobą do zbadania tej kwestii z wami.

Nie ma potrzeby, aby być zatrzymany i pozostawić te dread słowa „nie mogę”, aby trzymać cię z powrotem. Odpowiedź na to pytanie może być kluczem do otwierania swoje życie i znaleźć swój cel.

Więc idź do niego. Co zatrzymuje się masz?

Wpis zawdzięczamy